Dolnośląski Gryf 2015 dla Gminy Wałbrzych.

28 października 2015 06:01. źródło: Twitter, Roman Szełemej

Jedna z najbardziej prestiżowych nagród biznesowych i gospodarczych na Dolnym Śląsku „Dolnośląski Gryf” trafiła do Gminy Wałbrzych. Podczas Gali Finałowej zorganizowanej w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu 26 października 2015 roku Wałbrzych został doceniony za szczególne sukcesy we współpracy z biznesem.

Na tegoroczną, dwunastą już edycję konkursu nadesłano łącznie 201 zgłoszeń w 8 kategoriach. W kapitule „Dolnośląskiego Gryfa” zasiedli najwięksi ekonomiści Polski, m.in. profesorowie Witold Orłowski i Bogusław Fiedor. Prezydent Wałbrzycha dr Roman Szełemej odebrał nagrodę w pierwszej kategorii. – Kiedy przejmowałem prezydenturę 4 lata temu obiecałem sobie, że ten region będzie zupełnie odmieniony. Wszystko idzie w dobrym kierunku – dziękował za wyróżnienie Prezydent Wałbrzycha.

Pierwsza edycja Konkursu Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza odbyła się  10 lat temu. W 2005 roku do grona organizatorów dołączył Związek Pracodawców Polska Miedź, a w 2010 roku Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Od pierwszej edycji w szranki konkursu stanęło ponad 900 dolnośląskich firm i samorządów, które poddały się wnikliwej ocenie Kapituły Konkursu.

REKLAMA

Nagroda Gospodarcza – Dolnośląski Gryf promuje i nagradza najważniejsze osiągnięcia gospodarcze regionu. Docenia innowacyjność i zaangażowanie inwestycyjne, zauważa działania na rzecz lokalnej społeczności i wymierne korzyści jakie naszemu regionowi przynosi 300 tysięcy dolnośląskich podmiotów gospodarczych. Dolnośląski Gryf to wyjątkowe podziękowanie dla tych, którzy tworzą gospodarczą i społeczną przyszłość Dolnego Śląska.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 28 października 2015 06:01
`