Dni Boguszowa-Gorc już za nami!

19 maja 2015 06:00. Andrzej Piasek Piaseczny. © tekst i fot.: organozatorzy

W dniach 16-17 maja mieszkańcy obchodzili dni miasta Boguszowa-Gorc. W programie imprezy znalazły się atrakcje dla wszystkich pokoleń. Pierwszego dnia na stadionie przy ulicy Kusocińskiego impreza rozpoczęła się programem własnym MBP-CK gdzie znalazły się atrakcje dla dzieci, szaleństwa z Klaunem Maciejem dla młodszych oraz dla starszych zespół Klub Johna Lennona. Następnie wystąpił zespół ,,ROXANNE” z największymi przebojami fantastycznej formacji ,,ROXETTE”.

Gwiazdą wieczoru był ANDRZEJ PIASECZNY, który wystąpił ze swoimi największymi przebojami. Utwory te podobają się nie tylko starszym ale i młodszym słuchaczom. Po występie Andrzeja Piasecznego odbył się pokaz sztucznych ogni. Pierwszy dzień obchodów zakończył się dyskoteką z muzyką mechaniczną.

Niedzielne atrakcje rozpoczęły się programem adresowanym głównie dla dzieci. Następnie zgromadzona publiczność mogła podziwiać występ łódzkiej formacji Agaty Werner. Drugi dzień obfitował w występy Disco Polo jako pierwszy wystąpił zespół ,,KRIS KSIĄŻE DISCO POLO”. Gwiazdą wieczoru był natomiast zespół MEGA DANCE”, który zaprezentował swoje największe przeboje. W tym roku dopisała piękna pogoda i licznie zgromadzeni mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości mogli swobodnie korzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatora.

Wszystkim licznie zgromadzonym mieszkańcom naszego miasta dziękujemy za wspólną zabawę i na kolejnie obchody święta naszego miasta zapraszamy już za rok gdzie na pewno nie zabraknie licznych atrakcji oraz znanych gwiazd.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 19 maja 2015 06:00
`