Na długi weekend pociągami PKP Intercity!

24 maja 2016 10:43. Tekst o foto: PKP Intercity

9 dodatkowych składów, wzmocnione pociągi na najpopularniejszych trasach, atrakcyjne czasy przejazdu oraz mobilne punkty informacji na największych dworcach – tak wygląda oferta
PKP Intercity na zbliżający się długi weekend.

Dodatkowe pociągi do turystycznych miejscowości
Podróżni, którzy udają się na długi weekend mogą skorzystać z 39 dodatkowych pociągów, w tym
8 kategorii Express InterCity (EIC), 10 InterCity (IC) i 21 Twoich Linii Kolejowych (TLK). Na ich pokładzie będzie można dojechać do popularnych miejscowości turystycznych, takich jak: Hel, Świnoujście, Łeba, Kołobrzeg, Bielsko-Biała, Zakopane czy Jelenia Góra. Ponadto PKP Intercity zapewni ponad 6 tys. dodatkowych miejsc w składach kursujących na najpopularniejszych trasach w regularnej siatce połączeń. Osoby, które dopiero planują wyjazd, mogą śledzić prognozy frekwencji w pociągach PKP Intercity na stronie www.intercity.pl. W zakładce Pociągi-prognoza frekwencji znajduje się lista połączeń wraz z szacowanym zainteresowaniem.

Tanie podróżowanie z PKP Intercity
Pasażerowie, którzy planują odwiedzić klika miejsc mogą skorzystać z oferty weekendowej, umożliwiającej wielokrotne przejazdy w ramach jednego biletu. W czasie zbliżających się dni wolnych, z oferty będzie można skorzystać od środy (25 maja), od godz. 19:00 do godz. 6:00 rano w piątek (27 maja) lub od piątku (27 maja) od godz. 19.00 do poniedziałku (30 maja), do godz. 6.00 rano. Cena Biletu Weekendowego, w drugiej klasie, wynosi 79 zł i umożliwia przejazdy dowolnymi pociągami TLK i IC. Natomiast z Biletem Weekendowym MAX za 154 zł można podróżować w drugiej klasie wszystkich pociągów (EIP, EIC, IC i TLK).

REKLAMA

Dodatkowa informacja dla podróżnych
W czasie weekendowych wyjazdów (29 i 30 kwietnia oraz 1 i 3 maja) na 18 dworcach kolejowych będą dyżurować mobilni informatorzy. Z ich pomocy skorzystają m.in. pasażerowie podróżujący z Krakowa, Warszawy, Poznania, Szczecina czy Wrocławia. Ponadto informacje o rozkładzie jazdy oraz promocjach biletowych są dostępne w Internecie (www.intercity.pl i www.rozklad-pkp.pl) oraz pod numerem infolinii 19 757.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 24 maja 2016 10:43
`