Dodano: 30 czerwca 2022 20:35

nasz news Czołówka pod Jedliną. Poszkodowaną z rozbitego samochodu uwalniali strażacy

NIemal 3 godziny trwały utrudnienia pomiędzy Jedliną-Zdrojem a Głuszycą po tym, jak zderzyły się tam ze sobą dwa samochody. Wypadek był poważny. Jedną z uczestniczek zderzenia strażacy musieli uwalniać z pogniecionego wraku samochodu za pomocą narzędzi hydraulicznych.

Do zderzenia doszło dziś po południu na ulicy Noworudzkiej pomiędzy Jedliną a Głuszycą. Według pierwszych, nieoficjalnych ustaleń kierujący samochodem Ford Focus mężczyzna z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwny lewy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka Audi A3.

Łącznie w wypadku poszkodowane zostały  3 osoby – dwie podróżujące Audi i kierowca Focusa. Najcięższe obrażenia odniosła właśnie kobieta, którą strażacy musieli uwalniać przy pomocy hydrauliki. Na miejscu pracowały 3 zastępy strażaków, ratownicy ZRM i policja. Informację o wypadku otrzymaliśmy od naszego czytelnika.

Fot. użyczona / czytelnik

Fot. użyczona / czytelnik

Fot. użyczona / czytelnik

Fot. użyczona / czytelnik

Fot. użyczona / czytelnik

Fot. użyczona / czytelnik

Fot. użyczona / czytelnik

 

 • Jedlinka pisze:

  Haha LPR

 • Krzysztof pisze:

  Kobiety z samochodu nie trzeba było uwalniać
  Żadnej hydrauliki nie używano
  Piszcie prawdę, a nie kłamstwa

 • Miejscowy pisze:

  Kto to pisał? Same błędy.

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  To jest Nasz news

  Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

  Zobacz także