Czechy za rogiem. Nowy, turystyczny portal Dziennika Wałbrzych

1 lipca 2023 10:47. Infografika

Atrakcje, porady, bieżące informacje i ciekawostki o Republice Czeskiej – tej najbliższej Wałbrzychowi – dosłownie na wyciągnięcie ręki, za rogiem budynku. To wszystko znajdziecie w nowym portali turystycznym Czechy za Rogiem, jaki dla Was przygotowujemy wspólnie z największą czeską organizacją Turystyczną – CzechTourism.

Czechy za rogiem to nasze propozycje dla tych, którzy chcą Czechy zacząć zwiedzać. To propozycje wycieczek do atrakcji oddalonych, w zdecydowanej większości, nie dalej niż 100 km od granicy w Kudowie, Golińsku, Lubawce czy Jakuszycach. mamy dla Was pomysły alternatywne do zadeptywanego tysiącami nóg Skalnego Miasta. Pokazujemy zachwycające zamki i pałace, których przy granicy jest naprawdę sporo.

Czechy za rogiem to także informacje o imprezach na pograniczu – koncertach, imprezach plenerowych czy rajdach rowerowych. To praktyczne porady jak zachować się w gospodzie i co jeść, zamiast smażonego sera. A jeśli jest coś, o co chcielibyście zapytać w kontekście Czech, jeśli są miejsca Waszym zdaniem godne polecenia – pytajcie śmiało. Na pewno o nich napiszemy!

REKLAMA

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin. Co tydzień przed weekendem będziemy publikować pomysł na wycieczkę – samochodem, pieszo czy rowerem. Warto zaglądać, bo przesuniemy dla Was granicę regionu o dobre 100 km na południe.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 1 lipca 2023 10:47
`