Burzą Maraton. Możliwe utrudnienia na Kolejowej

24 maja 2019 09:31. Wyburzanie restauracji Maraton w śródmieściu Wałbrzycha. 23.05.2019 r. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Trwają prace rozbiórkowe przy Domu Weselnym „Maraton” przy ulicy Kolejowej. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami na ulicy Kolejowej w Wałbrzychu, momentami droga może być zwężona, mogą tworzyć się korki. Utrudnień związanych z budową obwodnicy miasta spodziewajcie się także na Żeromskiego i w okolicach ronda przy Tesco.

Prace rozbiórkowe przy „Maratonie” rozpoczęto wczoraj. Budynek znajduje się tuż przy ulicy Kolejowej, dlatego można się spodziewać, że w ciągu dnia pojawią się niewielkie utrudnienia na jezdni w kierunku Placu Grunwaldzkiego. W tym samym czasie wyburzany będzie niewielki budynek mieszkalny, znajdujący się przy ulicy Browarnej. Prace rozbiórkowe tych dwóch nieruchomości mogą potrwać do końca przyszłego tygodnia.

Na utrudnienia kierowcy mogą trafić także na Stefana Żeromskiego, tam trwają prace porządkowe, wyburzono pierwsze budynki, trwa także wycinka drzew. W tej okolicy zlokalizowany jest wyjazd z budowy. Momentami ruch jest wstrzymywany, a w czasie wycinki drzew prowadzony wahadłowo.

REKLAMA

Warto także pamiętać, że w weekend wprowadzona zostanie zmiana w organizacji ruchu w okolicach ronda przy Tesco, a od poniedziałku zwężone będą ulice Łączyńskiego i Długa. Od strony Wałbrzycha, przez rondo nie wjedziemy także do Szczawna-Zdroju, objazd wyznaczono obwodnicą uzdrowiska.

Wyburzanie restauracji Maraton w śródmieściu Wałbrzycha. 23.05.2019 r. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Wyburzanie restauracji Maraton w śródmieściu Wałbrzycha. 23.05.2019 r. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 24 maja 2019 09:31
`