Brutalny napad w Boguszowie-Gorcach. Sprawcy w rękach policji

19 czerwca 2024 10:11. Brutalny napad w Boguszowie-Gorcach. Sprawcy w rękach policji fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Kilkanaście dni temu w Boguszowie-Gorcach doszło do brutalnego napadu, podczas którego mężczyzna został pobity i okradziony – informuje Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu. Poszkodowany początkowo nie zgłosił sprawy. Ostatecznie jednak pojawił się na policji, a ta zatrzymała sprawców.

Do napadu doszło na początku czerwca. To wtedy grupa mężczyzn zaatakował 68-letniego mieszkańca powiatu wałbrzyskiego w jego mieszkaniu. Napastnicy brutalnie pobili swoją ofiarę i ukradli wartościowe przedmioty, w tym dowód osobisty, telewizor i kartę płatniczą. Zastraszony mężczyzna początkowo nie zgłosił sprawy policji. Po kilku dniach poinformował jednak mundurowych o całym incydencie.

Policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach natychmiast podjęli działania, mając na celu zatrzymanie sprawców. Dzięki precyzyjnym informacjom dostarczonym przez poszkodowanego, funkcjonariusze szybko zidentyfikowali podejrzanych. W ciągu zaledwie kilku godzin przeprowadzone zostały działania, które doprowadziły do zatrzymania napastników. Są nimi mężczyźni w wieku 41, 40 i 30 lat. Podczas prowadzonych czynności, jeden z zatrzymanych wskazał policjantom także miejsce ukrycia skradzionych przedmiotów. Wśród odzyskanych rzeczy znalazł się dowód osobisty oraz karta bankomatowa – informuje wałbrzyska policja.

REKLAMA

Zatrzymani odpowiedzą za napaść i kradzież. Grożą im kary nawet do piętnastu lat więzienia.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 19 czerwca 2024 10:11
`