Bartłomiej Kwiatek nie do pokonania w Lando

30 sierpnia 2017 09:06. Bartłomiej Kwiatek. Żródło: fot. Kwiatek Driving Team

Miniony weekend był nie lada wyzwaniem dla zawodnika ze Stada Ogierów Książ. Nie tylko pod względem sportowym ale również logistycznym. Bartłomiej Kwiatek zabrał do Ośrodka Jeździeckiego Lando na śląsku – na Zawody Międzynarodowe CAI3* oraz Zawody Krajowe – łącznie aż 10 koni startujących w 4 klasach.
Najwyższy level – zaprezentował z ogierem Sonet – bezkonkurencyjnie zwyciężając w Zawodach Międzynarodowych liczonych do Rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej FEI.

Drugim singlem zaprezentowanym przez zawodnika była zeszłoroczna Vice Mistrzyni Świata Młodych Koni – klacz Rebelia, która w klasie N zdobyła brązowe miejsce na podium.

Największym wyzwaniem był start dwiema czwórkami. Młodych koni: Frombork, Renesans, Passat i Aromat, które debiutowały na zawodach w taki zestawieniu – jak i starszą czwórką koni: Drab, Rodos, Imbred, Bazyli. Obie czwórki spisały się świetnie na tak dużej arenie, międzynarodowej, pełnej kolorów, banerów i licznej publiczności. Starsza czwórka na prośbę zawodnika mogła zmierzyć się z parkurem postawionym przez międzynarodowego gospodarza toru – Gabora Finthę na poziomie CAI3*. Był to test przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w Czwórkach, które już w połowie września w SO Bogusławice, wraz z Mistrzostwami Polski Singli. Bartłomiej Kwiatek zaprezentuje tam oba zaprzęgi – jedno i czterokonny, w barwach SO Książ i OHZ Kamieniec Ząbkowicki.

REKLAMA

W Ptakowicach – Ośrodku Jeździeckim Lando, Bartłomiej Kwiatek był zawodnikiem z największą ilością koni, po raz kolejny udowadniając, że aby spełniać marzenia i rywalizować na najwyższym poziomi – poprzeczkę należy stawiać sobie wysoko.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 30 sierpnia 2017 09:06
`