Dodano: 23 listopada 2022 15:01
Autobus wiozący dzieci wjechał do rowu. Droga ze Szczawna-Zdroju do Strugi zamknięta
Na drodze ze Szczawna-Zdroju do Strugi z jezdni zjechał autobus turystyczny wiozący dzieci. Pojazd wjechał do rowu i się przechylił. Na miejscu pracuje straż pożarna, pomoc drogowa i policja. Jak wynika z naszych informacji, nikomu nic się nie stało.
Jak wynika z naszych informacji autobusem podróżowała grupa 34 dzieci wraz z 4 opiekunami i kierowca. To wycieczka, która przyjechała do naszego regionu z Piechowic. Co ważne, nikomu nic się nie stało. Na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe, ale nikt nie potrzebował pomocy medyków.
Lada moment na miejscu pojawi się autokar straży pożarnej, do którego ewakuowane zostaną dzieci.
Droga ze Szczawna-Zdroju do Strugi jest zablokowana. Na miejscu pracuje straż pożarna i pomoc drogowa, które będą wyciągać autobus.
Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!
Zobacz także
- Rekordowy wynik Żonkilowej Kwesty. Spora suma trafi do hospicjum w Wałbrzychu
- Twierdza Smaków. Festiwal Kuchni Historycznej i Filmowej w Zamku Czocha 8-10.06.2023
- Koleje Dolnośląskie ruszają do Świnoujścia. Wakacyjna oferta dla miłośników Bałtyku
- Głosuj na najlepszą zupę i baw się kulinarne na Festiwalu Zupy w Jedlinie-Zdroju
- Boguszów-Gorce. W weekend spłonął dom jednego ze strażaków. Straty są ogromne
- 440 kilometrów w mniej niż 100 godzin! Wałbrzyszanin pobiegł, by pomóc Gabrysi [FILM]
Najczęściej czytane
Po 26 latach znów będzie można dojechać pociągiem do Zagórza Śląskiego. Pierwszy pociąg już w czerwcu
To jest najdłuższy, pozamiejski tunel drogowy. Pod ziemią pojawiła się już nawierzchnia drogi
Wałbrzyszanie jadą do Warszawy na marsz. Wynajęto kilka autobusów
Słodkie Szaleństwo na Festiwalu w Szczawnie-Zdroju
Te gwiazdy zobaczymy na dniach Świdnicy. Święto miasta rozpoczyna się już w piątek
Zapomnieliście powiadomić czy kierowca był zaszczepiony