Dodano: 26 stycznia 2023 16:46

Atrakcyjne działki w Walimiu. Powiat wałbrzyski sprzedaje część terenów dawnych zakładów lniarskich

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Przetarg ogłoszony przez Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu dotyczy trzech działek znajdujących się w górnej części terenów po dawnych zakładach lniarskich. Krzysztof Kwiatkowski, starosta powiatu nie ma wątpliwości, że to atrakcyjne tereny, położone w sercu Gór Sowich.

Działki należą do Skarbu Państwa. Dwie mają 3 tysiące metrów kwadratowych, czwarta liczy aż 4,5 tysiąca metrów kwadratowych.

Są to duże tereny, zatem zapewniające swobodę działalności gospodarczej i zamieszkania. Bardzo dobry plan zagospodarowania. To oferta skierowana prawie dla każdego. Myślę, że takich działek już na terenie gminy Walim nie ma już do nabycia – mówi Krzysztof Kwiatkowski, starosta powiatu wałbrzyskiego.

REKLAMA

Działki położone są przy głównej drodze prowadzącej w kierunku Dzierżoniowa i Bielawy. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego mogą być przeznaczone zarówno pod zabudowę produkcyjno-usługową, jak i mieszkaniową.

Rzadko się zdarza, że można nabyć pięćdziesiąt arów, tak naprawdę w dwóch działkach w jednym przetargu, które zapewnią i wypoczynek, i świetne miejsce do pracy – zapewnia Kwiatkowski.

W dyspozycji powiatu pozostaje główny teren dawnych zakładów lniarskich. Zostanie on ogrodzony. Część powiat wałbrzyski wykorzysta pod bazę dla swojego sprzętu drogowego.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Administracji Architektoniczno – Budowlanej i Gospodarki Nieruchomościami pod numerem telefonu 74 846 05 45.

Atrakcyjne działki w Walimiu. Powiat wałbrzyski sprzedaje część terenów dawnych zakładów lniarskich fot. materiały prasowe

Atrakcyjne działki w Walimiu. Powiat wałbrzyski sprzedaje część terenów dawnych zakładów lniarskich fot. materiały prasowe

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 • Patriota Prawdzic pisze:

  Po co tobie działka dom i mieszkanie zaraz nic nie będziesz posiadał na własność i będziesz szczęśliwy wszystko będzie na abonament a ty marna istoto zaczopowana i zdalnie sterowana oraz kontrolowana. Patrz program i realizacja zamówienia na zlecenie Międzynarodowego Forum Ekonomicznego przyklaskiwanie przez pożytecznych idiotów którzy nie mają pojęcia w czym biorą udział dziwne bo mają swoje rodziny i dzieci i wykonują realizują program ku szkodzie swojego potomstwa chcą stworzyć nowy ład światowy zwany horror dla jednostki.

 • Janek pisze:

  A teraz tabletki, paciorek i spać.

 • Artykuł sponsorowany

  To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

  Zobacz także