Apel ofiar pożaru w Unisławiu Śląskim o pomoc w postaci środków czystości.

19 maja 2015 12:30. Spalone mieszkanie w Unisławiu Śląskim. Fot. użyczona

Publikujemy prośbę mieszkańców Unisławia, którzy ucierpieli w pożarze, jaki wybuchł w ich mieszkaniu w sobotę 16 maja.

Pomoc dla pogorzelców z Unisławia Śląskiego!!! 
Na tym etapie chodzi WYŁĄCZNIE O ŚRODKI CZYSTOŚCI.

Drodzy mieszkańcy i sympatycy naszego sołectwa w dniu wczorajszym 16.05.2015 r. w pożarze lokalu mieszkalnego położonego w Unisławiu Ślaskim 64 ogień całkowicie pochłonął jeden z pokoi, a pozostałe pomieszczenia zostały całkowicie osmolone – w związku z czym na tym etapie zbieramy środki czystości: ręczniki papierowe, płyny do mycia, do szyb, proszek do prania itp.

REKLAMA

Środki czystości można zostawić w sklepie spożywczym znajdującym się w „górnej” części Unisławia Śląskiego (pierwszy od strony Wałbrzycha). Co prawda Pani Bożenka jeszcze nic nie wie, ale jestem pewien, że dołączy się do tej akcji i pozwoli nam zostawić tam potrzebny asortyment.

W imieniu poszkodowanych oraz pozostałych rodzin tej kamienicy wielkie „Dziękuję” dla strażaków za sprawną i skoordynowaną akcję. 

Nie bez znaczenia była również bezpośrednia wizyta Zastępcy Burmistrza Pana Wiesława Zalasa, który w chwili, zaraz po zdarzeniu zapewnił pomoc Gminy w postacie noclegu oraz posiłków.

Jeżeli chodzi o ewentualną pomoc materialną lub finansową prosimy o kontakt mailowy z redakcją – przekażemy numer telefonu do poszkodowanej rodziny.

Spalone mieszkanie w Unisławiu Śląskim. Fot. użyczona

Spalone mieszkanie w Unisławiu Śląskim. Fot. użyczona

Spalone mieszkanie w Unisławiu Śląskim. Fot. użyczona

Spalone mieszkanie w Unisławiu Śląskim. Fot. użyczona

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Dodano: 19 maja 2015 12:30
`