Aktywna sobota z CityFit – poruszaj się na wiosnę!

2 czerwca 2016 09:21. Źródło fot.: Shutterstock. Tekst: cityfit

Już w najbliższą sobotę klub fitness CityFit zaprasza wszystkich wałbrzyszan do aktywnego spędzania czasu. 3-godzinny maraton fitness z nagrodami w Galerii Victoria oraz test Coopera podczas Juwenaliów PWSZ – oto dwa wydarzenia, w których udział jest bezpłatny, a moc zabawy i pozytywnej energii gwarantowana!

Test Coopera
godz. 9.00 – 16.00, Stadion sportowy, ul. Kusocińskiego 21
Test Coopera to jedna z atrakcji tegorocznych Juwenaliów PWSZ. Ale uwaga, impreza nie jest adresowana jedynie do studentów. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich mieszkańców Wałbrzycha, a dobry przykład da sam Prezydent Miasta Pan Roman Szełemej, który wystartuje w jednym z pierwszych biegów. Tym, którzy nie pamiętają testu Coopera z podstawówki przypominamy: konkurencja polega na biegnięciu przez 12 minut. Pokonany w tym czasie dystans, odniesiony do wieku i płci, da nam obraz naszej kondycji fizycznej.

We właściwym przygotowaniu organizmu do tego wyzwania pomogą instruktorzy CityFit, którzy przed każdym biegiem przeprowadzą profesjonalną rozgrzewkę.

REKLAMA

Maraton fitness
godz. 15.30, Galeria Victoria, ul. 1 Maja 64
Będzie się działo! 5 instruktorów CityFit, 3 godziny treningu fitness podzielonego na 40-minutowe bloki. W programie m.in. zumba, aerobox, Jane Fonda, trening funkcjonalny oraz stretching. Wszyscy uczestnicy otrzymają specjalne koszulki oraz wodę do picia. A oprócz tego będą mogli wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami! Impreza skierowana jest nie tylko do klubowiczów CityFit, ale do wszystkich, którzy lubią ćwiczyć i doskonale się przy tym bawić. Udział jest bezpłatny, a więcej informacji uzyskać można w klubie CityFit w Galerii Victoria.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 2 czerwca 2016 09:21
`