
Dziś po południu i w nocy na południu Dolnego Śląska może pojawić się silny wiatr. Z ostrzeżeń Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wynika, że w porywach prędkość wiatru może dochodzić do 80 kilometrów na godzinę.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
– Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 40 kilometrów na godzinę, w porywach do 80 kilometrów na godzinę, z południa – informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
Wydane ostrzeżenie obowiązuje dziś od południa do jutra, do godziny szóstej.

W Wałbrzychu, Jeleniej Górze, powiatach wałbrzyskim kamiennogórskim i karkonoskim to ostrzeżenie pierwszego stopnia w trzystopniowej skali. W powiecie kłodzkim ostrzeżenie ma już drugi stopień.
Skończyłeś czytać? Zobacz najważniejsze aktualności z Wałbrzycha:
PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ →
Mieroszów. Gmina mówi „dość podwyżkom!” i rezygnuje ze współpracy komunikacyjnej z Wałbrzychem
Kontrole taksówek na aplikację w Wałbrzychu. Ponad 150 sprawdzonych pojazdów i zatrzymana osoba poszukiwana
Wałbrzych. Samochód uderzył w budynek na ulicy Wrocławskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala
Rowerzystka potrącona na przejeździe dla rowerów. Utrudnienia na al. Podwale
Ankieterzy zapukają do mieszkań. Wałbrzych rozpoczyna inwentaryzację źródeł ciepła
Nocny pożar przy ul. Mieroszowskiej. Płonął budynek gospodarczy
Strażacy przeciskają się między samochodami. Każda minuta może decydować o ludzkim życiu
Srebrna Góra. Chcą udostępnić średniowieczną kopalnię srebra turystom. Jej odkopanie było łatwiejsze niż procedury administracyjne
Po 8 latach doczeka się kapitalnego remontu. Zobacz, jak dziś wygląda Zakład Przyrodoleczniczy w Szczawnie-Zdroju
Szczawno-Zdrój. Zakończył się remont Domu Zdrojowego