4,5 miliona wyświetleń. W minionym roku nasz serwis odwiedziło 1,4 mln użytkowników

3 stycznia 2024 21:02.

Dziękujemy. Dziękujemy za to, że to z serwisu dziennik.walbrzych.pl czerpaliście informacje o Wałbrzychu i regionie. Przytoczone dane pochodzą z niezależnego źródła, jakim są statystyki Google Analytics. W minionym roku nasz serwis odwiedziło 1,4 mln użytkowników, a strona wyświetlona została 4,5 miliona razy.

Cieszymy się z Państwa zaufania, cieszymy się także, że po raz kolejny odnotowaliśmy rosnące zainteresowanie. Wzrost liczby wyświetleń rok do roku sięgnął ponad trzydziestu procent.

Miniony rok to także duże zainteresowanie naszymi mediami społecznościowymi. Szacunkowy, podawany przez FB, zasięg naszych postów wyniósł blisko 1,6 mln.

REKLAMA

Przed nami kolejnych dwanaście miesięcy wytężonej pracy. Będziemy Państwa informować o najważniejszych wydarzeniach w Wałbrzychu czy okolicznych miejscowościach. Do współtworzenia serwisu zapraszamy także naszych czytelników. Jeżeli jesteście świadkami ważnego czy ciekawego wydarzenia, nasz adres redakcja@dziennik.walbrzych.pl jest do Państwa dyspozycji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 3 stycznia 2024 21:02
`