Dodano: 19 sierpnia 2022 14:54

10 lat za handel narkotykami

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Do 10 lat więzienia grozi 27-letniemu mieszkańcowi Wałbrzycha. W jego mieszkaniu znaleziono znaczne ilości narkotyków.

W czwartek, koło południa policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę. W miejscu zamieszkania wałbrzyszanin miał ukryte dwa woreczki z amfetaminą oraz marihuaną. Z zabezpieczonych narkotyków można było wykonać około 1,5 tysiąca porcji handlowych.  Policjanci w trakcie przeszukania pomieszczeń zabezpieczyli także podręczną wagę oraz gotówkę w łącznej sumie blisko 3,5 tysiąca złotych.

Podczas czynności procesowych funkcjonariusze ustalili, że podejrzany wielokrotnie sprzedawał narkotyki. Tylko podczas wakacji sprzedał je blisko 30 osobom.

REKLAMA

Mężczyzna stanie przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków oraz za handel nimi wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

10 lat za handel narkotykami. fot. użyczona / KMP Wałbrzych

10 lat za handel narkotykami. fot. użyczona / KMP Wałbrzych

10 lat za handel narkotykami. fot. użyczona / KMP Wałbrzych

Postaw nam kawę na buycoffee.to

  • Pablo Escobar pisze:

    Ale gliny :)) i tak sami na to wpadli, nagrody dostaną same zuchy, i na to idą moje podatki, a oni tacy wielcy, to że mieszkania opier@## za kwoty większe to już nie ich sprawa mają swojego Pabla zioła i tyle ich stać, nagroda będzie złoczyńcy ukarani ŁŁŁAAAUU, ci wałbrzyscy Texas Ranger jedyne co czytam to złapali ze znikoma ilością suszu bo alkoholicy złodzieje naciągacze i POLITYCY to nic , Kaczka każe i zapirrdal@@@ ale nawet Policja to już zwykła milicja i to jest smutne, pozdrawiam Wałbrzyszan

  • Widz pisze:

    Ale zajebales bełkotem … dwubiegunowka? Brawo Policja tępić patologie! 27lat niech się weźmie za robotę !

  • ssij pisze:

    Za stary jesteś żeby zrozumieć ten bełkot… „brawo policja tępić patologie” haha sam nią jesteś, chyba nie ogarniasz definicji patologii, jedź na Białoruś i poproś o azyl, tam pewnie się lepiej odnajdziesz wśród milicji i kgb

  • Zobacz także