1. listopada. Organizacja ruchu przy wałbrzyskich nekropoliach

1 listopada 2016 09:56. 1 listopada dla odwiedzających groby bliskich utworzony zostanie parking na ulicy Sikorskiego. fot, Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

1. ul. Bema – Tymczasowy parking po lewej stronie ulicy (od strony ul. Wańkowicza)

2. ul. Cmentarna – obowiązuje zakaz zatrzymywania się po obu stronach ulicy

3. ul. Piaskowa – obowiązuje zakaz zatrzymywania się po obu stronach ulicy

REKLAMA

4. ul. Moniuszki –obowiązuje zakaz zatrzymywania się po prawej stronie ulicy jadąc w stronę ul. Sikorskiego

5. ul Poznańska – wprowadzono ruch jednokierunkowy od ul. Internatowej w stronę sklepu Biedronka, po prawej stronie drogi utworzono parking, po lewej stronie drogi obowiązuje zakaz zatrzymywania się

6. ul. Przemysłowa – zamknięta dla ruchu z wyłączeniem TAXI, zaopatrzenia na czas rozładunku, mieszkańców i służb miejskich. Ponadto 1 listopada na ul. Przemysłowej obowiązuje ruch jednokierunkowy pl. na Rozdrożu do ul. Sikorskiego.

7. ul. Sikorskiego – Zorganizowano  parkingi na odcinku od łącznicy w kierunku Podgórza.

8. ul. Wyszyńskiego – obowiązuje zakaz zatrzymywania się po prawej stronie drogi od skrzyżowania z ul. Piętnastolecia do skrzyżowania z ul. Broniewskiego jadąc w kierunku ul. Broniewskiego.

9. ul. Żeromskiego i ul. Wańkowicza – Parking po prawej stronie drogi jadąc w kierunku ul. Andersa, od skrzyżowania z ul. Bema do skrzyżowania z ul. Dubois. Obowiązuje zakaz zatrzymywania się w kierunku ul. Andersa, zakaz zatrzymywania się na odcinku od skrzyżowania z ul. Chałubińskiego do skrzyżowania z ul. Bema.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 1 listopada 2016 09:56
`