Znana aktorka odwiedzi Wałbrzych. Będzie gościem specjalnym Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

21 maja 2024 19:21. fot. plakat

W najbliższy piątek Wałbrzych podziękuje tym, którzy zdecydowali się opiekować dziećmi w ramach pieczy zastępczej. Rodziny zastępcze wraz z dziećmi wezmą udział w specjalnym pokazie spektaklu „Ania z Zielonego Wzgórza” Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu. Po południu gościem specjalnym tego dnia będzie znana aktorka Magdalena Różczka. Spotkanie będzie otwarte dla każdego. Trzeba jedynie zarezerwować miejsce.

Rodzinom zastępczym podziękujemy w wyjątkowy sposób. To będzie spektakl „Ania z Zielonego Wzgórza”, który opowiada o dziewczynce z sierocińca, która znalazła rodzinę zastępczą – mówi Izabela Małek z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Rodziny zastępcze i dzieci wezmą udział w bezpłatnym pokazie. Po południu zaplanowano spotkanie z Magdaleną Różczką, która od wielu lat wspiera rodzicielstwo zastępcze. Spotkanie zaplanowane o godzinie siedemnastej w Teatrze Lalki i Aktora jest otwarte dla każdego. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto wcześniej zdobyć bezpłatną wejściówkę. Informacji warto szukać na oficjalnych profilach społecznościowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu.

REKLAMA

Spotkanie z Magdą Różczką będzie dotyczyć przede wszystkim rodzicielstwa zastępczego czy fundacji Ukochani, prowadzonej przez aktorkę. Magda Różczka jest także autorką książek o dziewczynce, która trafiła do pieczy zastępczej. Należy do grona Ambasadorów Dobrej Woli UNICEF w Polsce, działających na rzecz pomocy dzieciom. Jest niezwykle zaangażowana w działalność społeczną i charytatywną.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 21 maja 2024 19:21
`