Złóż VIDEOŻYCZENIA najbliższym! W Wigilię opublikujemy je na naszym serwisie, za darmo!

15 grudnia 2019 11:16. fot. użyczone / pixabay.com

Tematy: 


Dla naszych czytelników mamy wyjątkową, świąteczną niespodziankę. Każdy z Was za pośrednictwem Dziennik Wałbrzych może złożyć życzenia najbliższym, przyjaciołom czy kolegom z pracy. Nie chodzi o sztampowe teksty kopiowane z internetu. My zachęcamy Was do nagrania krótkich filmów video. Specjalnie nagrane przez Was VIDEOŻYCZENIA będziemy pokazywać w Wigilię na naszym serwisie.

Święta Bożego Narodzenia to czas, który chcemy spędzić z bliskimi, ale to także okres, w którym lubimy sprawiać innym niespodzianki. Taką niespodzianką mogą być videożyczenia złożone za pomocą naszego portalu.

Na czym polega akcja?

REKLAMA

Od teraz do piątku 20 grudnia, do godziny dwunastej czekamy na nagrane przez Was videożyczenia. Chodzi o krótkie, kilkunastosekundowe filmiki, które możecie nagrać telefonem. Jeżeli posiadacie inne możliwości, możecie oczywiście wykorzystać kamerę czy aparat fotograficzny. Do piątku takie życzenia prześlijcie do naszej redakcji za pomocą usługi wetransfer na adres redakcja@dziennik.walbrzych.pl lub bezpośrednio na messangerze profilu Dziennik Wałbrzych. Wasze życzenia pojawią się w poniedziałek 23 grudnia o godzinie dwudziestej na naszym portalu i będą pokazywane do północy 24 grudnia.

Komu możecie złożyć życzenia?

Każdemu! Możecie pozdrawiać bliskich, możecie złożyć życzenia znajomym, możecie po prostu pozdrowić i życzyć wszystkiego dobrego całemu światu. Ważne. Nie opublikujemy życzeń, które są obraźliwe.

Chcecie sprawić nietypową niespodziankę bliskim? Nie czekajcie! Wysyłając życzenia zgadzacie się na ich publikację na serwisie dziennik.walbrzych.pl.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 15 grudnia 2019 11:16
`