Złoty #w-Au-brzych. Zamek Książ i Stara Kopalnia ruszają z akcją promującą miasto!

29 sierpnia 2015 13:26. grafika użyczona: Zamkek Książ / Stara Kopalnia / Wałbrzych

Tematy: 


#wAubrzych – Explore Wałbrzych – wspólne przedsięwzięcie Starej Kopalni, Zamku Książ oraz Miasta Wałbrzych. Na bazie wałbrzyskiej „gorączki złota”, która opanowała cały świat sięgając aż po najdalsze regiony geograficzne, w samo południe 29 sierpnia ruszył wspólny projekt promocyjny Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, Zamku Książ i Miasta Wałbrzych – #wAubrzych – Explore Wałbrzych.

Celem inicjatywy jest promocja miasta i jego atrakcji, które kryją w sobie wiele tajemnic. Przygotowana została wspólna, „złota oferta” wizyt w Wałbrzychu skierowana do polskich, ale przede wszystkim zagranicznych turystów, którzy pragnęliby przybyć do naszego miasta i poznać zagadki Wałbrzycha.

W skład oferty „Explore Wałbrzych” wchodzą weekendowe pakiety pobytowe w Wałbrzychu, w ramach których przybywający goście przez trzy dni będą poznawali miejsca w naszym mieście i okolicach związane z tajemnicami II wojny światowej na czele z nocnym zwiedzaniem Zamku Książ oraz Starej Kopalni, wejściem do podziemi w centrum miasta, wizytą w Podziemnego Mieście Osówka oraz w Szczawnie Zdroju.

REKLAMA

Ideą projektu jest przyciągnięcie do Wałbrzycha możliwie najszerszego grona gości z Europy i świata, by mogli poznać Wałbrzych – miasto tajemnic II wojny światowej, o którym po raz pierwszy usłyszeli w kontekście informacji o odnalezieniu zaginionego, nazistowskiego pociągu pancernego. Dostępne będą także dedykowane dla projekty materiały promocyjne (ect. t-shirty).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 29 sierpnia 2015 13:26
`