Dodano: 29 grudnia 2022 13:45

Zderzenie w Głuszycy. Samochód uderzył z impetem w mur

Tematy: 


1500 zł mandatu i 10 punktów karnych otrzymał kierowca, który wczoraj, w Głuszycy włączając się do ruchu, spowodował kolizję. Wyglądało groźnie, na szczęście nikomu nic się nie stało.  Informację i zdjęcia ze zdarzenie otrzymaliśmy od naszej czytelniczki. jej relację potwierdzają wałbrzyscy policjanci. W informacji przesłanej do redakcji nasza czytelniczka w taki sposób relacjonuje zdarzenie:

 Pan ze srebrnego samochodu wyjeżdżając z posesji, uderzył w bok auta Clio. Kobieta w aucie nie miała szans na reakcję. Obróciła się o 180 stopni i uderzyła w budynek. Mieszkańcy usłyszeli huk. Z relacji mieszkańców, i tutaj cytuję: „słychać było, jakby komin spadł”

Zdarzenie potwierdza Agnieszka Głowacka-Kijek z wałbrzyskiej policji. Informuje, że kierowca, który spowodował wypadek został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł i 10 punktami karnymi.

Fot użyczone / Ewelina H. i Kasia M.

Fot użyczone / Ewelina H. i Kasia M.

Fot użyczone / Ewelina H. i Kasia M.

Fot użyczone / Ewelina H. i Kasia M.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Zobacz także