Dodano: 29 grudnia 2022 13:45

Zderzenie w Głuszycy. Samochód uderzył z impetem w mur

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

1500 zł mandatu i 10 punktów karnych otrzymał kierowca, który wczoraj, w Głuszycy włączając się do ruchu, spowodował kolizję. Wyglądało groźnie, na szczęście nikomu nic się nie stało.  Informację i zdjęcia ze zdarzenie otrzymaliśmy od naszej czytelniczki. jej relację potwierdzają wałbrzyscy policjanci. W informacji przesłanej do redakcji nasza czytelniczka w taki sposób relacjonuje zdarzenie:

 Pan ze srebrnego samochodu wyjeżdżając z posesji, uderzył w bok auta Clio. Kobieta w aucie nie miała szans na reakcję. Obróciła się o 180 stopni i uderzyła w budynek. Mieszkańcy usłyszeli huk. Z relacji mieszkańców, i tutaj cytuję: „słychać było, jakby komin spadł”

Zdarzenie potwierdza Agnieszka Głowacka-Kijek z wałbrzyskiej policji. Informuje, że kierowca, który spowodował wypadek został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł i 10 punktami karnymi.

REKLAMA

Fot użyczone / Ewelina H. i Kasia M.

Fot użyczone / Ewelina H. i Kasia M.

Fot użyczone / Ewelina H. i Kasia M.

Fot użyczone / Ewelina H. i Kasia M.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także