Zderzenie dwóch busów i osobówki pod Strzegomiem na DK5. Na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia karambol ośmiu aut!

13 maja 2022 19:08. Straż pożarna fot. ilustracyjne / Dziennik Wałbrzych

Kierowcy podróżujący dziś po dolnośląskich drogach muszą się liczyć z utrudnieniami. Do zderzenia dwóch busów i samochodu osobowego doszło na krajowej „piątce”. Na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia zderzyło się aż osiem aut! Korek w kierunku Warszawy ma ponad 5 km.

Dwa busy i samochód osobowy zderzyły się na drodze krajowej numer 5 w miejscowości Granica na trasie ze Strzegomia do Dobromierza. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami. Na miejscu pracują służby.

Gigantyczne utrudnienia także pod Wrocławiem. Na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, na pasie w kierunku Warszawy doszło do zderzenia aż ośmiu aut!

REKLAMA

Do wypadku na AOW doszło w okolicach Mostu Rędzińskiego. Zablokowany jest jeden z trzech pasów ruchu, ale na drodze w kierunku Warszawy tworzą się ogromne korki. Rozbite pojazdy już udało się usunąć, więc korek powinien się lada moment rozładować.

Utrudnienia także na A4 pod Legnicą. Na trasie w kierunku Zgorzelca pomiędzy węzłami Mikołajowice a Legnickie Pole zderzyły się dwie osobówki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 13 maja 2022 19:08
`