Dodano: 22 listopada 2022 16:03
Zderzenie busa i osobówki na Wyszyńskiego. Kto zawinił? Mamy komunikat policji
Do groźnie wyglądającego zderzenia dostawczego busa z osobowym Volkswagenem na skrzyżowaniu ulic Kusocińskiego i Wyszyńskiego doszło wczoraj po południu. Mniejszy samochód wypadł z drogi i zatrzymał się na niewielkiej skarpie. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał, a całe zdarzenie zakwalifikowane zostało, jako kolizja.
O wypadku na skrzyżowaniu ulic Janusza Kusocińskiego i Prymasa Stefana Wyszyńskiego poinformowali nas nasi czytelnicy. O sprawie pisaliśmy już wczoraj. W okolicach zjazdu zderzyły się bus dostawczy i osobowy Volkswagen. Na miejscu pracowała policja, pojawiło się także pogotowie ratunkowe. Dziś już wiemy, kto ponosi winę za to zdarzenie.
Nowoczesne centrum kształcenia w Wałbrzychu.
Branżowe Centrum Umiejętności stawia na mechatronikę i technologie przyszłości
– Wczoraj po południu na terenie naszego miasta doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. W wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego z Kusocińskiego zderzył się samochód osobowy z samochodem dostawczym. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Obaj kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji prowadzący większy z pojazdów za doprowadzenie do zdarzenia ukarany został mandatem karnym w kwocie 1500 złotych – informuje policja.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Mundurowi, ze względu na uszkodzenia, zatrzymali także dowody rejestracyjne obu aut.
Skończyłeś czytać? Zobacz najważniejsze aktualności z Wałbrzycha:
PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ →
Zobacz także
- Gwałtowna zmiana pogody w regionie wałbrzyskim. Po fali upałów nadciągną burze z gradem
- Opublikował wizerunek policjanta w internecie i dodatkowo go obrażał. Sąd wydał wyrok
- ZUS ostrzega przed oszustami! Trzeba uważać na takie SMSy
- Krzeszów. Drift na skrzyżowaniu. Kierowca stracił prawo jazdy
- Śmiertelny wypadek koło Świebodzic. Zamknięta ważna droga
- Głuszyca. Oszuści próbowali wyłudzić 52 tysiące euro z Urzędu Miejskiego
Najczęściej czytane
Wałbrzych. Dosypała truskawek do kobiałek. Teraz odpowie przed sądem
Wałbrzych. Zakończyła się inwentaryzacja na na rozgrzebanym stadionie. Władze będą miały kłopot
Ferrari zakończyło jazdę na budynku. Przyczyną było pogorszenie stanu zdrowia kierowcy
Zderzenie osobówek na Alei Generała Charles`a de Gaulle`a. Są utrudnienia
Boguszów-Gorce. Pożar mieszkania przy ul. Sienkiewicza. Jedna osoba trafiła do szpitala








