Zaskakujące Zatrzymania. Policja zatrzymuje trzy osoby podczas piątkowych poszukiwań przestępcy

26 czerwca 2024 15:37. fot. uzyczone Policja Wałbrzych

Tematy: 


Działania związane z poszukiwaniem sprawcy piątkowego napadu doprowadziły do zatrzymania trzech przestępców. Funkcjonariusze, sprawdzając możliwe miejsca pobytu groźnego przestępcy, który brutalnie zaatakował mężczyznę w Boguszowie- Gorcach. Koło godziny 21:00 znaleźli się pod lokalem przy ul. 1-go Maja w tej miejscowości. Mieszkanie to było wcześniej wskazane jako potencjalne miejsce ukrywania się poszukiwanego za napad mężczyzny.

Już z zewnątrz, w wyniku obserwacji mieszkania mundurowi ustalili, że wewnątrz lokalu jest kilka osób. Zauważyli też, że jedna z nich chowa coś na szafie. Po wejściu do mieszkania i jego dokładnym sprawdzeniu okazało się, że poszukiwany przestępca nie przebywał w środku. Ku zdziwieniu funkcjonariuszy, w mieszkaniu znajdowały się jednak trzy inne osoby, z których dwie były poszukiwane przez organy ścigania za inne przewinienia. Podczas dalszego przeszukania lokalu, na szafie w jednym z pokoi, policjanci natrafili na zawiniątko foliowe które zawierało amfetaminę. To właśnie było przyczyną zatrzymania całej trójki mężczyzn – mówi sierż. szt. Aleksander Karkosz

Zatrzymani mężczyźni to 17-latek, który samowolnie oddalił się z placówki wychowawczej, 25-latek poszukiwany listem gończym celem odbycia kary pozbawienia wolności 3 lat i 6 miesięcy oraz 18-latek. Cała trójka odpowie dodatkowo za posiadanie narkotyków, za co grozi im do trzech lat więzienia.

REKLAMA

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 26 czerwca 2024 15:37
`