Zarzuty za zabójstwo w Karpaczu. Podejrzany znał swoją ofiarę. Ciało kobiety znaleziono w sobotę wieczorem na balkonie jednego z hoteli

18 listopada 2019 17:16. Prokuratura okręgowa w Jeleniej Górze. Fot. archiwalna, Jacek Zych / FORUM źródło: prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze

Tematy: 


Zarzut zabójstwa usłyszał zatrzymany wczoraj w województwie zachodniopomorskim 43-latek. Mężczyzna przyznał się do winy. Z nieoficjalnych informacji wynika, że znał swoją ofiarę. W tle zbrodni może być wątek uczuciowy – informuje TVN24.pl. Ciało kobiety znaleziono wieczorem w sobotę na balkonie jednego z hoteli w Karpaczu.

Jak informuje prokuratura, z dotychczasowych ustaleń śledczych i zeznań mężczyzny wynika, że za zbrodnią stoi motyw uczuciowy. Podejrzany przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Jak informuje Fakt.pl mężczyzna odwiedził w weekend znajomą, która brała udział w konferencji branżowej. Po zbrodni Paweł M. miał wyjechać z Karpacza. Zatrzymany został w jednym z hoteli na terenie województwa zachodniopomorskiego. Z tego regionu pochodziła także ofiara.

To 43-letnia kobieta, której ciało w sobotę wieczorem znaleziono na balkonie jednego z hoteli w Karpaczu. Ze wstępnych informacji wynika, że kobieta została uduszona. Dodatkowe informacje o przyczynie śmierci mogą być znane po sekcji zwłok, która była dziś planowana.

REKLAMA

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 18 listopada 2019 17:16
`