Dodano: 17 października 2022 07:32

nasz news Zamknięte skrzyżowanie II Armii i 1 Maja. Kierowcy odbijają się od barierek

Tematy: 


Chociaż skrzyżowanie ulic II Armii i 1 Maja jest zamknięte od kilku dni, kierowcy narzekają na brak informacji o braku przejazdu w tym miejscu. Ci, którzy dojeżdżają tam od strony Białego Kamienia klną siarczyście. Sprawdziliśmy to. Rzeczywiście informację o zamkniętej drodze ciężko znaleźć w okolicach ulicy Andersa.

Chociaż podczas budowy zachodniej obwodnicy Wałbrzycha  władze miasta informowały o każdej, nawet najmniejszej zmianie organizacji ruchu, tak o zamknięciu tego ważnego skrzyżowania próżno szukać informacji. O utrudnieniach poinformowali nas czytelnicy, którzy dojeżdżając na Sobięcin od strony Białego Kamienia „odbijają się” od postawionych tam zapór. Cześć z nich wraca na ulicę Wysockiego, część próbuje objeżdżać zapory i przejeżdżać przez teren budowy.

Skrzyżowanie zostało zamknięte w związku z przebudową ulic 1 Maja i Zachodniej. Według planów i zapowiedzi wybudowane ma tam zostać rondo. O to, dlaczego nie podano żadnej informacji o zmianie organizacji ruchu w tym rejonie oraz dlaczego w okolicach skrzyżowania ulic Andersa i II Armii nie ma wyraźnego oznakowania braku przejazdu na Sobięcin zapytaliśmy wałbrzyskich urzędników. Czekamy na odpowiedź.

Zamknięte skrzyżowanie ulic II Armii i 1 Maja w Wałbrzychu fot . A. Pisarska/Dziennik Wałbrzych

Zamknięte skrzyżowanie ulic II Armii i 1 Maja w Wałbrzychu fot . A. Pisarska/Dziennik Wałbrzych

Zamknięte skrzyżowanie ulic II Armii i 1 Maja w Wałbrzychu fot . A. Pisarska/Dziennik Wałbrzych

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Zobacz także