Zakochaj się w Boguszowie-Gorcach

5 lutego 2021 16:12. Źródło: UM Boguszów-Gorce
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


W związku ze zbliżającymi się Walentynkami gmina miasto Boguszów-Gorce oraz Krzysztof Kumorek p.f. burmistrza Boguszowa-Gorc zapraszają do wzięcia udziału w konkursie „Zakochaj się w Boguszowie-Gorcach”.

Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia z motywem walentynkowym na terenie miasta. Mogą to być fotografie przedstawiające zarówno was samych, z rodzinami jak również wyłącznie motyw walentynkowy na tle okolic miasta. Najważniejsze, aby były wypełnione miłością i pozytywną energią!

Wykonane zdjęcie prześlijcie mailem na adres: promocja@boguszow-gorce.pl w terminie od 03.02. do 10.02.2021 roku.

REKLAMA

Na wszystkich, którzy prześlą swoje zdjęcie czekają kalendarze z pracami pana Zdzisława Szpaka, artysty malarza z Boguszowa-Gorc. Spośród nadesłanych fotografii zostaną wyłonione trzy najbardziej magiczne ujęcia, których autorzy otrzymają:

Miejsce I – voucher do wykorzystania na dowolne usługi w Restauracji Magdalenka i Hotelu Piotr SPA&Wellness w Boguszowie-Gorcach o wartości 200 zł
Miejsce II – voucher do Kwiaty i Upominki Iwona Kuczyńska w Boguszowie-Gorcach o wartości 100 zł
Miejsce III – kosz słodkości od p.f. Burmistrza Miasta Boguszowa-Gorc
Nagrody ufundowała Gmina Miasto Boguszów-Gorce.

Od 11.02 do 12.02 do godz. 12:00 przeprowadzone będzie głosowanie online. Na fanpage’u Gmina Miasto Boguszów-Gorce zaprezentujemy wszystkie nadesłane zdjęcia i to Wy zadecydujecie, które z nich ma otrzymać nagrodę. Wygra fotografia, która zbierze najwięcej lajków.

Finał konkursu będzie miał miejsce w Święto Zakochanych – 14.02.2021 na fanpage’u gminy.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 5 lutego 2021 16:12
`