Zakaz przemieszczenia w Sylwestra! Rząd wprowadza narodową kwarantannę!

17 grudnia 2020 15:14. Infografika. Wałbrzych Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Kwarantanna wprowadzona zostanie od 28 grudnia i ma obowiązywać do 17 stycznia. Do dotychczasowych obostrzeń dochodzą nowe. Zamknięte mają być hotele, także dla gości podróżujących służbowo. Nieczynne będą stoki narciarskie i częściowo galerie handlowe. W Sylwestra rząd chce wprowadzić zakaz przemieszczania się.

Zamknięte hotele, stoki narciarskie i galerie handlowe z wyłączeniem sklepów z podstawowymi produktami – tak będzie wyglądała narodowa kwarantanna od 28 grudnia do 17 stycznia.

W Sylwestra rząd planuje wprowadzenie zakazu przemieszczania się! Ograniczenie ma obowiązywać od godziny dziewiętnastej w Sylwestra do szóstej rano w Nowy Rok.

REKLAMA

Trzecia fala pandemii oznacza załamanie systemu opieki zdrowotnej – przyznaje dziś minister zdrowia. To właśnie kolejnego wzrostu zachorowań chce uniknąć resort.

Przed nami jeszcze trudniejsze dni i tygodnie, bo trudno liczyć, że szczepienia, które planujemy ochronią nas w tej najbliższej perspektywie, najbliższym czasie. Widmo trzeciej fali będzie oznaczało przekroczenie granic wydolności służby zdrowia – mówi Adam Niedzielski.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 17 grudnia 2020 15:14
`