Zagórze Śląskie. Nieznani sprawcy okradli paczkomat

18 grudnia 2023 13:36. fot. użyczone czytelnik

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

W Zagórzu Śląskim ktoś okradł paczkomat. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Na chwilę obecną prowadzone jest postępowanie wyjaśniające. Nie wiadomo, ile paczek zostało skradzionych. Przestępcy uszkodzili 22 skrytki w paczkomacie.

W dniu wczorajszym w godzinach wieczornych dyżurny z komisariatu policji w Głuszycy otrzymał zgłoszenie o uszkodzonym paczkomacie znajdującym się w Zagórzu Śląskim. Na miejscu oczywiście udał się patrol policji, przyjechał też technik kryminalistyczny, celem zabezpieczenia śladów. Na chwilę obecną trwają czynności wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia. Przede wszystkim musimy ustalić, czy w paczkomatach, w tych skrytkach, które zostały uszkodzone, drzwiczki zostały otwarte, czy znajdowały się w nich paczki, bo wtedy będziemy mogli określić, w jakim kierunku będzie prowadzone postępowanie– mówi asp. szt. Agnieszka Głowacka-Kijek

Policja prowadzi czynności, został zabezpieczony monitoring. Policja ustala, ile paczek i czy jakieś paczki zostały skradzione, od tego zależy, w jakim kierunku będzie prowadzone postępowanie.

REKLAMA

Czekamy na informacje od właściciela skrzynek, żeby potwierdził nam, czy w tych skrytkach były paczki, no i wtedy będziemy ustalać. Co to były za paczki, jaka była wartość, ile tych paczek zginęło. W chwili obecnej zostały otwarte 22 skrytki w paczkomacie– mówi asp. szt. Agnieszka Głowacka-Kijek

Przestępcy za zniszczenie mienia grozi do 5 lat więzienia, a w przypadku kradzieży z włamaniem do 10 lat. Policja ustala, pod jakim kątem będą prowadzić postępowanie.

 

 

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 18 grudnia 2023 13:36
`