Zaginęła 15-latka ze Świdnicy. Aktualizacja – nastolatka odnaleziona

1 lipca 2024 09:39. fot. Jacek Zych/ Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


–AKTUALIZACJA! JAGODA Ś. ZOSTAŁA ODNALEZIONA. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA POMOC! Informujemy, że Jagoda Ś, za którą prowadzone były poszukiwania została odnaleziona. Dziękujemy Państwu za wszelką pomoc – informuje Oficer Prasowy KPP Świdnica, asp. Magdalena Ząbek

 

Policjanci świdnickiej komendy poszukują zaginionej JAGODY . Nastolatka ostatni raz widziana była przez rodzinę 30 czerwca br. Od tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną, a najbliżsi nie wiedzą, gdzie Jagoda przebywa.

REKLAMA

Dlatego też zwracają się z apelem do wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu JAGODY, o kontakt z Policją.

JAGODA  to 15-letnia mieszkanka Świdnicy. W dniu 30 czerwca br. ok. 21:15 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

RYSOPIS: Z wyglądu 17-18 lat, wzrost 165 cm, sylwetka szczupła, włosy długie jasny blond.

W chwili zaginięcia ubrana była w spodnie jeansowe długości do kolan, buty sportowe typu adidas koloru kremowo-białego, skarpetki biało-zielone z czerwonymi papryczkami.

Jak informuje policja – Nastolatka może przebywać na terenie Wrocławia.

Wszystkich mających informacje o tym, gdzie w/w może przebywać, prosimy o kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112, najbliższą jednostką Policji lub bezpośrednio z Komendą Powiatową Policji w Świdnicy przy ul. Jagiellońskiej 23 (tel. 47 87 552 00 lub 47 87 552 19). – informuje asp. Magdalena Ząbek.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 1 lipca 2024 09:39
`