Zaginął Piotr Osienienko. Policja prosi o pomoc

15 grudnia 2023 11:32. fot. użyczone Policja Świdnica

Tematy: 


Policja prosi o pomoc w odnalezieniu zaginionego mężczyzny, Piotra Osienienko, 42-latka bez stałego miejsca zameldowania, który ostatnio przebywał na terenie Świdnicy.

Funkcjonariusze świdnickiej jednostki poszukują Piotra Osienienko. Mężczyzna ostatni raz był widziany przez rodzinę 26 listopada bieżącego roku. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną, która nie zna jego aktualnego miejsca pobytu. W związku z tym zwracamy się z apelem do wszystkich, którzy mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu Piotra Osienienko, o kontakt z policją– informuje policja w Świdnicy

Rysopis zaginionego:

REKLAMA
  • Wzrost: 175 cm,
  • Budowa ciała: szczupła,
  • Włosy: krótkie, blond,
  • Oczy: jasne.
  • W dniu zaginięcia był ubrany w szare spodnie dresowe, szarą bluzę z kapturem, ciemną kamizelkę oraz jasne sportowe buty marki Adidas.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu w/w mężczyzny proszone są o kontakt z numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 lub bezpośrednio z Komendą Powiatową Policji w Świdnicy przy ulicy Jagiellońskiej 23 (telefon 47 87 552 00 lub 47 87 552 27).

fot. Zrzut ekranu Policja Świdnica

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 15 grudnia 2023 11:32
`