Zadławił się kanapką. Na śmierć. Tragiczny finał spotkania znajomych

16 stycznia 2023 12:53. Prokuratura Rejonowa w Świdnicy. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tragicznie zakończył się dla 39-letniego mieszkańca Strzegomia piątek, trzynasty dzień stycznia. Mężczyzna na śmierć zadławił się kanapką z wędliną.

Do tragedii doszło w piątkowy wieczór. Jak donosi portal swidnica24.com, późnym wieczorem odwiedzający znajomego mężczyzna zakrztusił się kanapką z wędliną. zaczął mieć kłopoty z oddychaniem, stracił przytomność. Gospodarz natychmiast wezwał pomoc.

Reanimację prowadzono kilkadziesiąt minut. Niestety, funkcji życiowych nie udało się przywrócić. Mężczyzna zmarł. Jak powiedział reporterom świdnicy24 prokurator Marek Rusin z prokuratury rejonowej w Świdnicy, na jutro zaplanowano sekcję zwłok mężczyzny, która ma dać jednoznaczną i ostateczną odpowiedź na pytanie, co było bezpośrednią przyczyną śmierci 39-latka.

 

 

Dodano: 16 stycznia 2023 12:53
 • Przesądny pisze:

  No i jak tu nie wierzyć w przesąd-13go i piątek?

 • Patriota Prawdzic pisze:

  Najgorsza śmierć nie dosyć że 13 i piątek to jeszcze zadławienie się kanapką.Jest takie przysłowie nie jedz łapczywie bo padniesz a drugie przysłowie w towarzystwie nabieraj do ust małe kęsy dobrze przeżuwaj i dopiero łykaj. Patrz poradnik dobrego wychowania i okłady towarzyskiej przy stoliku .

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  `