Zabójstwo 19-latka w Kłodzku. Podejrzany 27-latek w rękach policji

27 maja 2021 15:30. W sprawie podejrzany jest 27-latek fot. ilustracyjne

Policjanci z Kłodzka zatrzymali 27-latka, który jest podejrzany o zabójstwo 19-latka oraz o usiłowanie zabójstwa drugiego mężczyzny. Do tragedii doszło wczoraj w nocy na promenadzie nad Nysą Kłodzką w Kłodzku. Podejrzany usłyszał już zarzuty, grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Wczoraj w nocy do policji trafiło zgłoszenie dotyczące ugodzenia nożem mężczyzny. Lekarz, który pojawił się na miejscu stwierdził zgon 19-latka.

Z ustaleń policji wynika, że w nocy doszło do kłótni pomiędzy kilkoma młodymi mężczyznami. W czasie sprzeczki 19-latek został ugodzony nożem w okolicę klatki piersiowej. W czasie awantury ciężkich obrażeń doznał także 26-letni mężczyzna, który trafił do szpitala.

REKLAMA

Podejrzany o zaatakowanie nożem 27-latek bezpośrednio po ataku oddalił się z miejsca przestępstwa, a następnie ukrył się w jednym z mieszkań na terenie gminy Kłodzko. Został on jednak szybo zidentyfikowany i zatrzymany przez policjantów Wydziału Kryminalnego z kłodzkiej komendy powiatowej – informuje dolnośląska policja.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W tej sprawie zatrzymano również 20-latka. W tej chwili trwają ustalenia, jaka w całym zajściu była jego rola.

27-letni mieszkaniec Kłodzka usłyszał natomiast zarzut zabójstwa 19-latka oraz usiłowania zabójstwa drugiego, 26-letniego mężczyzny.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 27 maja 2021 15:30
`