Dodano: 22 listopada 2021 21:47

Zabił człowieka i uciekł. To sprawca śmiertelnego wypadku. Szuka go dolnośląska policja

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Dolnośląska policja publikuje portret pamięciowy sprawcy śmiertelnego wypadku. Do tragedii doszło na terenie powiatu polkowickiego. Zginął mężczyzna, który kierował ruchem na drodze. Osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu lub znają jego tożsamość proszone są o kontakt z policją.

Do wypadku doszło dziś po południu na drodze wojewódzkiej numer 331, na wyjeździe na Chocianów.

Kierujący samochodem marki Audi Q7 podczas wyprzedzania kierującego maszyną do rekultywacji poboczy drogowych zjechał na lewą część jezdni, gdzie potrącił pieszego – pracownika kierującego ruchem drogowym w związku z prowadzonymi robotami – informuje policja.

REKLAMA

Potrącony mężczyzna zmarł. Samochód sprawcy ostatecznie uderzył w drzewo, a sam kierowca uciekł. Okazało się, że Audi zostało skradzione na terenie Niemiec.

Mundurowi na podstawie zebranych informacji przygotowali portret pamięciowy sprawcy śmiertelnego wypadku.

Osoby, które rozpoznają widniejącego na nim mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości bądź miejsca przebywania, proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach pod nr tel. 47 874 72 00 (całodobowo), bądź pod nr alarmowym 112 (również całodobowo) – apeluje policja.

 

Źródło: Policja Polkowice

Źródło: Policja Polkowice

Źródło: Policja Polkowice

Portret pamięciowy mężczyzny poszukiwanego za spowodowanie śmiertelnego potrącenia w okolicach Polkowic. Źródło: Policja Polkowice

Źródło: Polkowice 112

Źródło: Polkowice 112

Źródło: Polkowice 112

Źródło: Polkowice 112

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także