Zaatakowali 61-latkę. Dzięki publikacji ich wizerunku, także w Dzienniku Wałbrzych, jeden z napastników jest już w rękach policji

23 maja 2019 16:55. Zatrzymany 25-latek fot. użyczone / Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Tematy: 


Zaledwie po kilku godzinach od publikacji wizerunku dwóch poszukiwanych mężczyzn, jeden z nich znalazł się w rękach policji. Przypomnijmy, kilka dni temu opublikowaliśmy kadry z miejskiego monitoringu, na których zostali zarejestrowani dwaj mężczyźni podejrzewani o atak na 61-latkę.

Przypomnijmy, do ataku doszło w połowie marce, około godziny 20 na ulicy Brzechwy w Wałbrzychu. Kobieta najpierw została uderzona w głową, a następnie mężczyźni próbowali zabrać jej torebkę. 61-latka nie pozwoliła jednak na to, a mężczyźni oddalili się z miejsca ataku. Zarejestrował ich jednak monitoring na ulicach Słowackiego, Konopnickiej, Nowym Świecie i Bolesława Chrobrego.

Dwa dni temu policjanci z Wałbrzycha opublikowali wspomniane kadry z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn. Efekty były jeszcze tego samego dnia. 25-latka podejrzewanego w tej sprawie zatrzymano po kilku godzinach.

REKLAMA

Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Policja wciąż pracuje nad sprawą.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 23 maja 2019 16:55
`