Zaatakował brata z kosą, bo się pokłócili

19 czerwca 2019 19:01. Fot. użyczona / Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Tematy: 


Dwaj bracia pili razem alkohol, w pewnym momencie pojawiła się różnica zdań, a argumenty słowne jednemu z mężczyzn nie wystarczyły. Wówczas sięgnął po kosę i zaatakował brata raniąc go w ręce i plecy.

Do sprzeczki doszło w minioną niedzielę. Wałbrzyskich policjantów około godziny trzynastej o mężczyźnie rannym kosą do koszenia trawy zawiadomili ratownicy, których wezwano do poszkodowanego.

Funkcjonariusze, którzy pojawili się na miejscu ustalili, że 38 i 44-latek pili razem alkohol. W pewnym momencie doszło do wymiany zdań i kłótni. Gdy młodszemu mężczyźnie zabrakło argumentów, sięgnął po kosę.

Zaatakowany 44-latek został ranny w rękę i plecy. Trafił do szpitala. Po opatrzeniu wrócił jednak do domu. Napastnik po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

Koronawirus to bardzo poważna sprawa. Nie ulegamy medialnej panice, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

Dołącz do czytelników Dziennik Wałbrzych.

Komentarze

Dodano: 19 czerwca 2019 19:01
Pozostałe informacje
© DTP Service s.c. Wałbrzych 2015