Z zazdrości rzucił się na 47-latka z nożem

30 sierpnia 2018 13:55. fot. ilustracyjna

Tematy: 


48-letni mieszkaniec Wałbrzycha stanie przed sądem za kierowanie gróźb karalnych w stosunku do swojego o rok młodszego kolegi oraz zaatakowanie go nożem. W wyniku zdarzenia pokrzywdzony został ugodzony w lewą dłoń, a sam sprawca próbował uciec. Zaalarmowani policjanci Komisariatu Policji I w Wałbrzychu zatrzymali przestępcę bezpośrednio po zgłoszeniu przy ul. Wieniawskiego w Wałbrzychu.

Funkcjonariusze pierwszego komisariatu ustalili, że 48-letni wałbrzyszanin był zazdrosny o swoja była partnerkę, która zaczęła się spotykać z jego kolegą. Kiedy w poniedziałek po godzinie 20:00 mężczyzna zauważył 47-latka w jednym z tuneli przy ul. Basztowej, najpierw zagroził mu pozbawieniem życia, a następnie zaatakował nożem, trafiając w dłoń lewej ręki. Podczas zatrzymania mężczyzna tłumaczył policjantom, że był w stanie nietrzeźwości i nie potrafił opanować swoich emocji.

48-latek w trakcie czynności procesowych przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Funkcjonariusze zabezpieczyli nóż użyty do popełnienia przestępstwa. Wałbrzyszanin odpowie teraz przed sądem. Mieszkaniec naszego miasta może spędzić za kratami więzienia 5 lat.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 30 sierpnia 2018 13:55
`