Wywalili śmieci z garaży ludziom pod nogi. List naszego czytelnika

20 kwietnia 2022 15:38. Śmieci wyrzucone koło garaży na Podzamczu. Fot. użyczona / czytelnik

Tematy: 


– Zaczęły się porządki w garażach przy  Basztowej w Wałbrzychu. Co robią właściciele że śmieciami? Wyrzucają za garaże. Foto w załączniku – napisał w liście do naszej redakcji jeden z czytelników. Na załączonej fotografii widać dwie wyrzucone opony i stertę śmieci.

To kolejny raz, kiedy czytelnicy alarmują nas o śmieciach porzucanych w przeróżnych częściach miasta. Nie dalej jak tydzień temu pisaliśmy o częściach najprawdopodobniej z warsztatu samochodowego porzucone w okolicach kamieniołomów na Podgórzu. A to tylko jeden zaraz wracam naprawdę wielu sygnałów dochodzących do naszej redakcji,

W przypadku zdarzenia na Podzamczu sprawa jest o tyle prosta, że śmieci i odpady pochodzące zaraz wraca ze sprzątania gospodarstw domowych, przydomowych garaży, komórek czy piwnic można absolutnie bezpłatnie, 6 dni w tygodniu oddań w jednym z dwóch wałbrzyskich PSZOK-ów. Najbliżej Podzamcza jest ten na ulicy Stacyjnej, nieopodal stacji Walbrzych Szczawienko.   Jak opisać osobę, która zamiast wywieźć w bagażniku śmieci i dwie opony wyrzuca je sąsiadom pod nogi? Nie wiem. Macie jakiś pomysł?

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Dodano: 20 kwietnia 2022 15:38
`