Wywalili śmieci z garaży ludziom pod nogi. List naszego czytelnika

20 kwietnia 2022 15:38. Śmieci wyrzucone koło garaży na Podzamczu. Fot. użyczona / czytelnik

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

– Zaczęły się porządki w garażach przy  Basztowej w Wałbrzychu. Co robią właściciele że śmieciami? Wyrzucają za garaże. Foto w załączniku – napisał w liście do naszej redakcji jeden z czytelników. Na załączonej fotografii widać dwie wyrzucone opony i stertę śmieci.

To kolejny raz, kiedy czytelnicy alarmują nas o śmieciach porzucanych w przeróżnych częściach miasta. Nie dalej jak tydzień temu pisaliśmy o częściach najprawdopodobniej z warsztatu samochodowego porzucone w okolicach kamieniołomów na Podgórzu. A to tylko jeden zaraz wracam naprawdę wielu sygnałów dochodzących do naszej redakcji,

W przypadku zdarzenia na Podzamczu sprawa jest o tyle prosta, że śmieci i odpady pochodzące zaraz wraca ze sprzątania gospodarstw domowych, przydomowych garaży, komórek czy piwnic można absolutnie bezpłatnie, 6 dni w tygodniu oddań w jednym z dwóch wałbrzyskich PSZOK-ów. Najbliżej Podzamcza jest ten na ulicy Stacyjnej, nieopodal stacji Walbrzych Szczawienko.   Jak opisać osobę, która zamiast wywieźć w bagażniku śmieci i dwie opony wyrzuca je sąsiadom pod nogi? Nie wiem. Macie jakiś pomysł?

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 20 kwietnia 2022 15:38
`