Dodano: 1 sierpnia 2023 10:48

Wypadek na skrzyżowaniu Sikorskiego i Moniuszki. To jedno z najniebezpieczniejszych miejsc w Wałbrzychu

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Cześć skrzyżowania ulic Moniuszki i Sikorskiego jest zablokowana po tym, jak zderzyły się tam dwa samochody. Jedna osoba potrzebowała pomocy. Na miejscu pracują służby.

Do zderzenia doszło najprawdopodobniej w wyniku wymuszenia pierwszeństwa przez kierowcę włączającego się do ruchu od strony Gaju. Doszło do zderzenia, w wyniku którego jedna osoba potrzebowała pomocy ratowników medycznych. CZęść skrzyżowania jest zablokowana. Pas ruchu w kierunku ulicy Niepodległości zajmują samochody policji i straży pożarnej. Ruch prowadzony jest po jednym pasie.

Skrzyżowanie ulic Moniuszki i Sikorskiego to jedno z najniebezpieczniejszych miejsc w Wałbrzychu. Wałbrzych wnioskował o dofinansowania przebudowy tego miejsca, w którym miało powstać rondo. Inwestycja nie dostała jednak rządowego dofinansowania. W lutym 2022 roku budowę ronda w miejscu tego skrzyżowania oraz przebudowę ulic Matejki i Moniuszki wyceniano „zaledwie” na 6 milionów złotych. Po nieprzyznaniu dofinansowania inwestycję zawieszono.

REKLAMA

Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także