Wypadek na krajowej „35”. Nie żyje motocyklista

30 kwietnia 2022 20:18. Fot. ilustracyjna

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Nie żyje motocyklista, jaki dziś przed godziną 18 uderzył w busa. Cześć krajowej „35” jest zamknięta, policja kieruje pojazdy objazdami.

Do zdarzenia doszło dziś tuż przed godziną 18. Według wstępnych informacji w okolicach miejscowości Strzelce jadący w stronę Świdnicy 71-letni motocyklista w sposób, jaki jest obecnie ustalany przez biegłego, uderzył w jadącego w tę samą stronę busa. Pierwotnie mężczyzna uskarżał się jedynie na ból nogi. Jego stan się miał gwałtownie pogorszyć. Kilkanaście minut później już nie żył.

Na miejscu pracuje policja, straż pożarna, ratownicy medyczni i prokurator. Na pewno wiadomo, że 44-letni kierowca busa był trzeźwy. Droga krajowa 35 na wysokości Strzelc jest zamknięta. Policja kieruje ruch objazdami. Dziś to już drugi wypadek śmiertelny z udziałem motocyklisty. Tuż po południu zginął kierowca jednośladu na krajowej „8”.

REKLAMA

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 30 kwietnia 2022 20:18
`