REKLAMA
REKLAMA
Rekama - Nauka Jazdy Krzysztof Machowski

Dodano: 21 września 2025 18:33

Wypadek motocyklisty na obwodnicy Szczawna-Zdroju. Duże utrudnienia od strony Strugi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

REKLAMA

Uwaga kierowcy. Po wypadku motocyklisty do jakiego doszło na ulicy Szczawieńskiej, czyli tzw obwodnicy Szczawna-Zdroju osoby jadące w stronę Podzamcza muszą się liczyć z dużymi utrudnieniami. Pracujące na miejscu służby tymczasowo zablokowały oba pasy ruchu. Około godziny 18.15 utworzył się tam gigantyczny korek. W zależności od kwalifikacji zdarzenia – kolizja czy wypadek utrudnienia mogą potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.

Według naszych pierwszych, nieoficjalnych ustaleń kierowca motocykla na łuku drogi nie zapanował nad pojazdem, wyskoczył z jezdni i z impetem uderzył w latarnię. Siła uderzenia była spora – motocyklista ściął latarnię, siłą rozpędu ślizgał się po asfalcie i zatrzymał dopiero kilkadziesiąt metrów dalej. Konieczna była pomoc medyczna.

REKLAMA

Nowoczesne centrum kształcenia w Wałbrzychu.
Branżowe Centrum Umiejętności stawia na mechatronikę i technologie przyszłości

bcu-mechatronika.pl

Prosimy o zachowanie ostrożności.

REKLAMA

Fot. A.Pisarska / Dziennik Wałbrzych

fot. A.Pisarska / Dziennik Wałbrzych

fot. A.Pisarska / Dziennik Wałbrzych

fot. A.Pisarska / Dziennik Wałbrzych

A. Pisarska/ Dziennik Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Skończyłeś czytać? Zobacz najważniejsze aktualności z Wałbrzycha:

PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ →

Zobacz także