Wyjątkowy przejazd „Fiatem po podsudeckiej” zorganizowany przez Lucjana Jeziornego i Klub Sympatyków Kolei we Wrocławiu

30 kwietnia 2023 19:52. Wyjątkowy przejazd "Fiatem po podsudeckiej" zorganizowany przez Lucjana Jeziornego i Klub Sympatyków Kolei we Wrocławiu fot. użyczone

Tematy: 


To niezwykła okazja dla pasjonatów kolei z Polski i zagranicy – wyjątkowy przejazd „Fiatem po podsudeckiej” zorganizowany przez Lucjana Jeziornego i Klub Sympatyków Kolei we Wrocławiu. Taka okazja nie zdarza się często i szybko się nie powtórzy. Uczestnicy cieszyli się tym wyjątkowym wydarzeniem.

Przejazd przyciągnął wielu miłośników kolei, którzy z entuzjazmem wyruszyli na trasę. Gdzie odbyła się inauguracja sezonu turystycznego. Podczas trasy uczestnicy mogli podziwiać piękne krajobrazy i zabytki Dolnego Śląska, a także porozmawiać z innymi pasjonatami kolei.

Organizatorzy wyjątkowego przejazdu, Lucjan Jeziorny i Klub Sympatyków Kolei we Wrocławiu, zadbali o wiele atrakcji dla uczestników.Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i było okazją do wspólnego spędzenia czasu dla miłośników kolei z Polski i zagranicy.

REKLAMA

Wyjątkowy przejazd „Fiatem po podsudeckiej” zorganizowany przez Lucjana Jeziornego i Klub Sympatyków Kolei we Wrocławiu fot. użyczone

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 30 kwietnia 2023 19:52
`