Dodano: 4 lipca 2024 10:40

Wydaje Ci się, że Ty lub ktoś w Twoim otoczeniu może mieć problemy ze słuchem?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Geers w Wałbrzychu i w oddziałach w całej Polsce przekonuje i zachęca: każdej osobie z niedosłuchem można pomóc. Ważne jest, aby rozpoznanie nastąpiło jak najwcześniej.

Przede wszystkim nie powinniśmy udawać, że problem nas nie dotyczy! Niedosłyszysz? Zbadaj słuch i nie rezygnuj z życia! Profi­laktyka słuchu powinna się stać rutynowym badaniem wpisanym do naszego kalendarza, gdy ukończymy 55. rok życia. O nasz komfort życia, sprawność fizyczną i psychiczną musi­my zadbać sami. Przesiewowa kontrola słuchu zajmuje tylko 15 minut, a zyskujemy pewność czy dobrze słyszymy, czy być może nadszedł czas, aby zadbać o jego poprawę i rehabilitację.

W centrum dzielnicy Piaskowa Góra, przy ul. Głównej 6 znajduje się nowo otwarty oddział GEERS Dobry Słuch, w którym protetycy doradzą, jak zadbać o słuch, aby dalej cieszyć się z życia, nie rezygnować z kontaktów z najbliższymi czy realizacji swoich pasji.

REKLAMA

Sercem nowoczesnego oddziału jest kabina słuchu. Komfortowe i wygodne miejsce, w którym przeprowadza się badania audiometryczne, pozwalające dokładnie określić rodzaj i stopień ubytku słuchu. Badanie zawsze poprzedza wywiad, w którym pacjent określa swoje potrzeby audiologiczne poprzez wska­zanie życiowych sytuacji, w których zależy mu, aby dobrze słyszeć. Problem niedosłuchu to także problem najbliższych, z którymi na co dzień się kontaktujemy. Dlatego protetycy GEERS zachęcają pacjentów, aby na badania przychodzili z najbliższą im osobą. Razem łatwiej jest przejść przez drogę do odzyskiwania dobrego słuchu.

Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, słuchając, jakie ta konkretna osoba ma potrzeby oraz jakie są jej oczekiwania związane z poprawą rozumienia mowy w określonych sytuacjach akustycznych. Nigdy nie ma dwóch takich samych przypadków. Każdy ma inne potrzeby, inne oczekiwania, codziennie styka się z innymi sytuacjami. Dobre zrozumienie pacjenta to dla nas priorytet i kluczowy element w drodze do dobrego słyszenia – mówi Anna Reder dyplomowany protetyk słuchu, kierownik oddziału w Wałbrzychu. – Nasi pacjenci mogą liczyć na więcej niż techniczne dopasowanie aparatów, które poprawią słuch i rozumienie mowy. Nasza fachowa opieka i doradztwo trwa przez cały okres użytkowania aparatu słuchowego – dodaje Anna Reder.  Ponadto dla pacjentów zakwalifikowanych do zaaparatowania, istnieje możliwość uzyskania dodatkowej bezpłatnej indywidualnej opinii profesorskiej dotyczącej protezowania narządu słuchu w ramach badania protetycznego dla pacjentów firmy GEERS.

GEERS ma bardzo prostą i przejrzystą ofertę produktową.

Na podstawie określonych przez pacjenta potrzeb słuchowych, czyli sytuacji, w których najbardziej potrzebuje poprawy słyszenia, protetyk słuchu dobiera odpowiednie aparaty słuchowe, uwzględniając przy tym możliwości finansowe danej osoby.

– Niektórzy pacjenci cenią sobie dyskrecję i dla nich mamy bardzo małe rozwiązania, dopasowane do kształtu uszu, niewidoczne – mówi Anna Reder. – Dla nas najważniejszy jest komfort i zadowo­lenie pacjenta, ale to pacjent wskazuje na czym mu najbardziej zależy.

W GEERS każdy może liczyć na gwarancje satysfakcji, najlepszej ceny oraz serwisu. A przede wszystkim na kompetentną, specjali­stycznie wykształconą kadrę, która codziennie doradza setkom klientów w całej Polsce, biorąc pod uwagę ich indywidualne potrzeby i możliwości. GEERS współpracuje ze światowymi liderami produ­kcji aparatów słuchowych, co stanowi gwarancję jakości oraz wysokiego poziomu zaawansowania technologicznego aparatów. – Pacjentami GEERS są osoby w różnym wieku, z różnym stopniem niedosłuchu, różnymi możliwościami finansowymi. Każda osoba otrzyma odpowiednio dopasowane rozwiązanie, które spełni jej potrzeby i oczekiwania. Przez lata wypracowaliśmy sobie systemy szkoleń, badań, dopasowania, posiadamy kontakty i wsparcie szeregu specjalistów w całej  Polsce oraz posiadamy wysoce wyspecjalizowany sprzęt  – to sprawia, że nie ma dla nas przypadku, z którym byśmy sobie nie poradzili – dodaje Anna Reder.

Warto jeszcze wspomnieć, że GEERS realizuje także zlecenia na aparaty słuchowe w ramach dofinansowa­nia z Narodowego Funduszu Zdrowia.

W swojej ofercie firma ma także urządzenia systemowe wspomagające słyszenie osobom niedosłyszącym, np.: mikrofony, telefony, budzi­ki i piloty. W sprzedaży są również dostępne środki i urządzenia, służące m.in. do pielęgnacji aparatów słuchowych.

GEERS Dobry Słuch

Wałbrzych, ul. Głowna 6 lok.2.

tel. 74 847 23 53

Pn.-pt.:8.00-16.00
Czw. 10.00-18.00

Wizyty należy umawiać telefonicznie

fot. użyczone

fot. logo

fot. użyczone

fot. użyczone

fot. użyczone

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Zobacz także