Wybory 2018. Łukasz Mikołajczyk kandydatem PSL do fotela prezydenckiego w Wałbrzychu

17 sierpnia 2018 15:02. Łukasz Mikołajczak – kandydat PSL na prezydenta Wałbrzycha. fot. / użyczona PSL / infografika Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Zarząd powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Wałbrzychu przedstawił swojego kandydata w wyścigu do fotela prezydenta Wałbrzycha. W zdawkowym komunikacie poinformowano:

– Uprzejmie informujemy, iż w wyborach samorządowych zarządzonych na dzień 21 października 2018 r. na Urząd Prezydenta Miasta Wałbrzycha z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego będzie kandydował Łukasz Mikołajczyk, wiceprezes Zarządu Miejskiego i Powiatowego PSL w Wałbrzychu.

O tym, kim jest Łukasz Mikołajczyk przeczytać możemy na firmowanej jego nazwiskiem stronie www:

REKLAMA

Z urodzenia i pochodzenia wałbrzyszanin, Wiceprezes Zarządu Powiatowego PSL w Wałbrzychu. Absolwent studiów licencjackich w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu na kierunku: administracja a następnie studiów magisterskich na takim samym kierunku na Wydziale  Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów magisterskich na kierunku: zarządzanie na Wydziale Zarządzania i Administracji Wałbrzyskiej Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu. 

Członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Zaangażowany  w działalność społeczną, m.in. w akcje promujące honorowe krwiodawstwo – od wielu lat Honorowy Dawca Krwi. Wolny czas lubię spędzać fotografując, wędrując po górach, przy dobrej muzyce, przy dobrej książce oraz uprawiając sport.

Przypomnijmy, że pierwszy udział w wyścigu o fotel prezydencki zapowiedział popierany przez PiS poseł Ireneusz Zyska z partii Kornela Morawieciego  Wolni i Solidarni. Wczoraj walkę o reelekcję potwierdził obecnie urzędujący prezydent – Roman Szełemej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 17 sierpnia 2018 15:02
`