Wstrząsające nagranie z wypadku w Bolkowie. Policja apeluje i przestrzega

Tematy: 


Prawdopodobnie jechał zbyt szybko. Stracił panowanie nad samochodem. Wpadł w poślizg i potrącił sześcioosobową rodzinę. Wracamy do dramatycznego wypadku z Wigilii w Bolkowie. Policja, ku przestrodze, publikuje film z monitoringu, który zarejestrował dramatyczny moment. Przypomnijmy, 20-letni kierowca usłyszał zarzuty.

Do wypadku doszło około godziny dziewiętnastej w Wigilię przy ulicy Sienkiewicza. Mężczyzna był trzeźwy. Z ustaleń policji wynika, że jechał zbyt szybko i na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad samochodem. Uderzył w sześcioosobową rodzinę i później w słup.

20-latek usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania katastrofy w ruchu lądowym. Kierowca BMW przyznał się do winy. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

REKLAMA

Niech to nagranie będzie przestrogą dla wszystkich kierowców podróżujących dziś i w najbliższych dniach po dolnośląskich drogach. Przypomnijmy, synoptycy zapowiadają do piątku opady deszczu ze śniegiem i samego śniegu. Wieczorami, w nocy i nad ranem na drogach może pojawiać się gołoledź. Na wielu trasach w regionie jest ślisko już w tym momencie. Policja apelują o zdjęcie nogi z gazu.

Dodano: 2 stycznia 2019 20:34

Pozostałe informacje