Dodano: 3 czerwca 2024 11:46

Wraca temat bazgrołów na Europejce. Po kilku miesiącach pojawiły się nowe

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Po niemal trzech miesiącach, odkąd plicja zatrzymała wandala, który wulgarnymi hasłami zniszczył elewacje budynków w kilku dzielnicach miasta temat powrócił. Jak informuje nas czytelnik, nowe napisy pojawiły się na ekranach dźwiękochłonnych i murach zachodniej obwodnicy Wałbrzycha.

Dzień dobry,
Widać, że temat wulgarnych napisów o „….” jest ciągle w fazie rozwojowej. Jadąc dzisiaj ulicą Żeromskiego i dojeżdżając do wiaduktu Europejki zauważyłem nowe napisy nawiązujące do ostatnich wydarzeń tego typu. Widać, że jest to jakaś szajka, gdyż skoro jeden Pan już (chyba) odsiaduje wyrok za te napisy to inni też dobrze się bawią. Chyba nasza policja powinna się tym bardziej przyjrzeć prawda? Mógłbym prosić o ponowną interwencję w tej sprawie? Załączam zdjęcia nowych napisów. Nie wiem dlaczego ZDKiUM jeszcze nie zamazał poprzednich 🤦 – pisze nasz czytelnik.

Marcin Świeży, rzecznik wałbrzyskiej policji informuje, że rzeczywiście mężczyzna, któremu postawiono w kwietniu zarzuty w sprawie został aresztowany na trzy miesiące. Jednocześnie dodaje, że do dziś nie wpłynęło do policji żadne zawiadomienie w tej sprawie. Jeśli takowe wpłynie, zostanie ono dołączone do prowadzonego postępowania.

REKLAMA

fot. użyczone / czytelnik

fot. użyczone / czytelnik

fot. użyczone / czytelnik

fot. użyczone / czytelnik

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także