Dodano: 19 stycznia 2024 13:19

WOŚP! 100 km na rowerze z prezydentem Wałbrzycha. Licytacja ruszyła od 1000 złotych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Są wśród Was chętni na rowerową wycieczkę z prezydentem Wałbrzycha? Taki właśnie „fant” Roman Szełemej przygotował na 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacja wystartowała na specjalnej podstronie allegro dedykowanej WOŚP. Prezydent proponuje stukilometrową trasę po Dolnym Śląsku.

Miejsce startu i kształt trasy ustalany zostanie wspólnie ze zwycięzcą aukcji. Długość trasy: około 100 km. W przewodnika po dolnośląskich drogach wcieli się znany miłośnik kolarstwa szosowego, uczestnik wypraw rowerowych – Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, który poopowiada zwycięzcom o Dolnym Śląsku i jego ciekawych miejscach – czytamy w opisie licytacji.

Na wycieczkę prezydent zaprasza zwycięzcę licytacji i maksymalnie jeszcze jedną towarzyszącą osobę. Wycieczka ma się odbyć do końca roku.

REKLAMA

Podobną propozycję ma także prezydent Wrocławia. Jacek Sutryk zaprasza na aktywny dzień w swoim towarzystwie i wycieczkę po dolnośląskiej stolicy. W tej chwili najwyższa oferta w licytacji opiewa na ponad 8,5 tysiąca złotych.

Fot. Media społecznościowe / Roman Szełemej

Fot. Media społecznościowe / Roman Szełemej

Fot. Media społecznościowe / Roman Szełemej

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także