Dodano: 22 marca 2019 12:43

Wiosną ładujemy Was pozytywną energią! Zobaczcie, do kogo trafią powerbanki od Toyoty

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Nasza zabawa internetowa, którą zorganizowaliśmy z Toyota Manufacturing Poland, a w której to namawialiśmy was do pokazania nam wiosny widzianej waszymi oczyma zakończyła się wielkim skokiem energetycznym. Wczoraj na skrzynkę pocztową i konto Facebooka przysłaliście ponad pięćdziesiąt kolorowych, wiosennych fotografii.

Ze wszystkich nadesłanych obrazków wybraliśmy 7, naszym zdaniem najciekawszych, najlepszych, takich, których nie powstydzilibyśmy się pokazać w Dzienniku, w którym kładziemy ogromny nacisk na estetykę przekazu informacji i pokazywanych fotografii.

Absolutnym best of the best jest zdjęcie nadesłane przez Roberta Niedźwiedzińskiego, opisane: Wiosna na całego! Resztki śniegu nie mają przy mnie szans!! Po prostu wymiękają 👌🏽😅

REKLAMA

Fot. Robert Niedźwiedziński

Tuż za nią znalazła się Małgorzata Majorowicz i fotografia grupy przyjaciół na tle wiosennych kwiatów. Wiosna w przyrodzie, wiosna w sercu. Bardzo nam się to zdjęcie podoba.

Fot. Małogorzata Majorowicz

Podium zamyka kot siedzący na drzewie autorstwa Piotra Dudziaka. Rozbawiło nas do łez montypythonowskie poczucie humoru i nietuzinkowe podejście do tematu wiosny.  Zdjęcie zatytułowane  Ptaszków jakby więcej… zajmuje trzecie miejsce w naszej zabawie. 

Fot. Piotr Dudziak

Poza podium znalazły się te zdjęcia, które w estetyczny, chociaż bardzo oczywisty i dosłowny sposób pokazały wiosnę – jednym słowem te, które spodobały nam się bardziej niż inne. Kolorowe, wesołe – po prostu wiosenne.

Fot. Krzysztof Kaczmarek

Fot. Teresa Drożdżyńska

Fot. Jarosław Wysokiński

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie. Dziękujemy także firmie fabryce Toyoty w Wałbrzychu – producentowi silników, manualnych skrzyń biegów a także przekładni do samochodów hybrydowych za ufundowanie power banków, które – mamy nadzieję – naładują Was bardzo pozytywną energią w czasie słonecznych, wiosennych dni.

Autorów wybranych przez nas zdjęć prosimy o kontakt telefoniczny z naszą redakcją: 516 173 184 do czwartku 28.03.2019 r. w celu umówienia się na odbiór nagród. Gratulujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także