Dodano: 22 marca 2019 12:43
Wiosną ładujemy Was pozytywną energią! Zobaczcie, do kogo trafią powerbanki od Toyoty
Nasza zabawa internetowa, którą zorganizowaliśmy z Toyota Manufacturing Poland, a w której to namawialiśmy was do pokazania nam wiosny widzianej waszymi oczyma zakończyła się wielkim skokiem energetycznym. Wczoraj na skrzynkę pocztową i konto Facebooka przysłaliście ponad pięćdziesiąt kolorowych, wiosennych fotografii.
Ze wszystkich nadesłanych obrazków wybraliśmy 7, naszym zdaniem najciekawszych, najlepszych, takich, których nie powstydzilibyśmy się pokazać w Dzienniku, w którym kładziemy ogromny nacisk na estetykę przekazu informacji i pokazywanych fotografii.
Absolutnym best of the best jest zdjęcie nadesłane przez Roberta Niedźwiedzińskiego, opisane: Wiosna na całego! Resztki śniegu nie mają przy mnie szans!! Po prostu wymiękają 👌🏽😅

Fot. Robert Niedźwiedziński
Tuż za nią znalazła się Małgorzata Majorowicz i fotografia grupy przyjaciół na tle wiosennych kwiatów. Wiosna w przyrodzie, wiosna w sercu. Bardzo nam się to zdjęcie podoba.

Fot. Małogorzata Majorowicz
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Podium zamyka kot siedzący na drzewie autorstwa Piotra Dudziaka. Rozbawiło nas do łez montypythonowskie poczucie humoru i nietuzinkowe podejście do tematu wiosny. Zdjęcie zatytułowane Ptaszków jakby więcej… zajmuje trzecie miejsce w naszej zabawie.

Fot. Piotr Dudziak
Poza podium znalazły się te zdjęcia, które w estetyczny, chociaż bardzo oczywisty i dosłowny sposób pokazały wiosnę – jednym słowem te, które spodobały nam się bardziej niż inne. Kolorowe, wesołe – po prostu wiosenne.

Fot. Krzysztof Kaczmarek

Fot. Teresa Drożdżyńska

Fot. Jarosław Wysokiński
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie. Dziękujemy także firmie fabryce Toyoty w Wałbrzychu – producentowi silników, manualnych skrzyń biegów a także przekładni do samochodów hybrydowych za ufundowanie power banków, które – mamy nadzieję – naładują Was bardzo pozytywną energią w czasie słonecznych, wiosennych dni.
Autorów wybranych przez nas zdjęć prosimy o kontakt telefoniczny z naszą redakcją: 516 173 184 do czwartku 28.03.2019 r. w celu umówienia się na odbiór nagród. Gratulujemy!

Zobacz także
- Przed nami dwa upalne dni. Alert drugiego stopnia dla Wałbrzycha!
- Wracają kontrole na granicy z Niemcami. Tymczasowe rozwiązanie od poniedziałku
- Dolny Śląsk na VI Dorocznym Dialogu Politycznym
- Lądek-Zdrój czeka na turystów. Ślady powodzi znikają, piękno zostaje
- Zwierzak na wynos – nietypowa akcja w Świdnicy
- Stare Bogaczowice. Ważna droga do remontu – ruszają prace
Najczęściej czytane
Sytuacja trudna do zaakceptowania. Władze Wałbrzycha komentują sprawę hospicjum
Ponad 90 tysięcy odwiedzających i 600 tysięcy złotych przychodu. Wieża widokowa w Parku Sobieskiego kończy rok działalności
Głuszyca ma wody termalne, ale bez szans na kąpieliska. Miasto rozważa inne wykorzystanie odwiertu
Wałbrzych. Inwestycja za pięćset milionów Euro
Renata Wierzbicka nie chce być prezesem hospicjum. Pozostanie jednak w zarządzie