Wiosną ładujemy Was energią! Rozdajemy power banki!

21 marca 2019 07:37. Powerbank. Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Astronomiczna jest z nami już od wczoraj, kalendarzowa rozpoczyna się dziś. Mamy wiosnę! Przyroda budzi się do życia i my postanowiliśmy naładować Was energią i to dosłownie. Wspólnie z naszym partnerem Toyotą przygotowaliśmy dla naszych czytelników specjalne upominki, power banki. Co trzeba zrobić? Prezenty trafią do autorów najbardziej wiosennych zdjęć!

Choć ostatnie przymrozki i opady deszczu nie napawały optymizmem, to wszystko wskazuje na to, że przynajmniej pierwsze dni wiosny będą ciepłe. Termometry pokażą momentami nawet piętnaście stopni. Później znów czeka nas ochłodzenie, a wiosna ma wrócić w połowie kwietnia.

My jednak już dziś zachęcamy naszych czytelników do korzystania z uroków wiosny i uwieńczania tych momentów. Wśród osób, które umieszczą najbardziej wiosenne fotografie w komentarzu pod postem tego artykułu na Facebooku rozlosujemy siedem bardzo porządnych power banków od naszego partnera – Fabryki Toyota. W zabawie wezmą udział fotografie opublikowane dziś do godziny dwudziestej pierwszej.

REKLAMA

Wiosną wspólnie z Toyotą ładujemy Was energią i liczymy, że dzięki przygotowanym upominkom nigdy w telefonie nie zabraknie Wam energii do fotografowania czy przeglądania naszego portalu.

Sponsorem konkursu jest fabryka Toyoty w Wałbrzychu – producent silników, manualnych skrzyń biegów a także przekładni do samochodów hybrydowych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 21 marca 2019 07:37
`