Dodano: 31 października 2020 19:32

Wielki targ kwiatów na Placu Magistrackim. Wałbrzych wspiera producentów i sprzedawców

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


W najbliższy poniedziałek otwieramy Plac Magistracki dla wszystkich handlowców, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. Zróbmy wspólnie targ kwiatów, a Państwa zapraszam do kupowania – apeluje na facebooku prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej. Przypomnijmy, wczoraj rząd podjął decyzję o zamknięciu na trzy dni cmentarzy. Nagła decyzja dla wielu przedsiębiorców oznacza ogromne straty.

Roman Szełemej podkreśla, że decyzja o zamknięciu cmentarzy była nagła, choć co najmniej tydzień temu była możliwa do przewidzenia. Zwraca uwagę na fakt, że wielu przedsiębiorców zostało z kwiatami.

Chcemy im pomóc. Zachęcam wałbrzyszan do kupienia, mimo wszystko kwiatów, chryzantem głównie, które pięknie wyglądają w tym jesiennym klimacie. W poniedziałek na Placu Magistrackim uruchamiamy plac dla wszystkich tych handlowców, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. Plac Magistracki będzie dostępny od rana. Będzie to rodzaj targu, kiermaszu tych kwiatów. Zachęcam do kupienia – mówi Roman Szełemej.

REKLAMA

Prezydent Wałbrzycha zachęca także spółki miejskie czy inne instytucje miejskie do zakupów.

Od wczoraj o solidarność z producentami i sprzedawcami kwiatów apelują samorządowcy z całego regionu. Wielu mieszkańców naszego regionu kupuje kwiaty i stawia je w ogrodach czy na tarasach.

Ogrodnicy, przedsiębiorcy to osoby, które znalazły się obecnie w trudnej sytuacji. Decyzja o zamknięciu cmentarzy…

Opublikowany przez Paweł Ozga – Burmistrz Miasta Świebodzice Piątek, 30 października 2020

 

Moje takie. A Wasze? Do wieczora czynnych wiele miejsc, gdzie kupić możesz najpiękniejsze kwiaty jesieni. Ulica Mieszka,…

Opublikowany przez Beatę Moskal-Słaniewską Sobota, 31 października 2020

Wsparłem i kupiłem😀 Jak możesz zrób to również. Wspomóż naszych przedsiębiorców😀

Opublikowany przez Romana Głód Sobota, 31 października 2020

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także